1 hodnocení

Držák na medaile - Obstacle Run 03 SportDiary

Držák na medaile - Obstacle Run 03 SportDiary
Držák na medaile je vyroben z masivní dřevěné překližky.
Dřevo bříza, provedení přírodní.

Rozměry: šířka 47,5cm, výška 26cm, tloušťka 0,6cm

Džák je včetně příchytek a hřebíčků k montáži na zeď, stěnu apod.

Skvělý design vhodný pro překážkové běžce, klasické běžce, ale i kohokoliv, kdo si chce své cenné medaile pěkně vystavit.

Skladem
Kód: 434
Značka: Sport Diary
1 499 Kč –57 % 649 Kč
Kategorie: E-SHOP
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Držák na medaile Obstacle Run 01 SportDiary
Akce
1 499 Kč –57 %

Také máte spoustu nasbíraných medailí z překážkových závodů, půlmaratonů, běhů a souteží? Leží vám v krabici na půdě, nebo někde, kde jsou zapomenuty a jen se na ně práší?

Udělejte změnu. Přeměňte své krásné medaile na svou chloubu, motivaci, nebo dekorativní prvek ve svém domově, tělocvičně, nebo třeba pracovně.

Náš přírodní dřevěný držák na medaile v designu Obstacle Run - překážkový běh je skvělou cestou, jak své medaile můžete ukázat a mít je na očích! Z vlastní zkušenosti víme, že každá medaile v nás vyvolává emoce a jedinečné vzpomínky na daný závod. Káždé proběhnutí cílem je skvělý pocit a důkaz naší vůle a síly posouvat své hranice a zlepšovat svou fyzickou kondici. Nezapomínejme na to, co jsme dokázali a vytvořme si ze svých úspěchů motivaci makat a posouvat se dál.

Ať už běháte Spartan Race, Predator Race, Gladiator Race, Excalibur Race, půlmaratony, maratony, nebo jiné běhy, naše Držáky na medaile - Obstacle Run SportDiary jsou tu pro vás ve třech provedeních!