3 hodnocení

Sport Diary kuchařka 2018 - E-BOOK

Nová kuchařka od Sport Diary v podobně elektronické knihy je právě tady.

99 zdravých receptů Fitness, Paleo, Raw, Vegan.
Obsáhlý článek na téma , , Redukce tělesné hmotnosti'' od výživového speciality.
Ve formátu:
.pdf - ISBN 978-80-270-5042-0
.epub - ISBN 978-80-270-5043-7

Skladem
Kód: 422
Značka: Sport Diary
349 Kč
Kategorie: E-SHOP
kucharka
Tip
ZdarmaZdarma

Nová kuchařka od Sport Diary v podobně elektronické knihy je právě tady.

Naše nová E-kuchařka je pro všechny milovníky zdravé kuchyně, pro každého, kdo si chce konečně začít vařit bez výčitek a stále chutně.

Chcete začít hubnout a přitom nehladovět? Právě pro Vás jsou naše zdravé recepty.

Nevíte si rady, kolik čeho můžete sníst, jaký výdej máte, když sedíte jen v kanceláři? To vše vyřešíte s naším e-bookem, kde se dočtete mnoho zajímavostí a rad, návod na to, jak si správně spočítat denní příjem a výdej kalorií.

E-Book má pro Vás připraveno 99 zdravých receptů od fitness a paleo, až po raw a vegan recepty.
Recepty jsou rozděleny do 5-ti základních skupin.
Jako první skupina jsou masové recepty, ve kterých si každý najde to své od kuřecího masa až po ryby. Druhou skupinu tvoří zdravé polévky. Jako další je na pořadu mix receptů na slano. Těstoviny, kuskus, slaný koláč, pomazánka, vejce, domácí slanina, pizza, nebo zdravé langoše? Všechno možné jsme si pro Vás připravili a najdete to v naší E-kuchařce.
Jako předposlední a určitě nejobsáhlejší skupina, jsou recepty na sladko. Zdravé sladké koláče, sušenky, cukroví a mnoho dalšího. Úplně poslední skupina receptů jsou koktejly, kde najdete ovocné koktejly, proteinové koktejly, ale i zmrzlina se zde objevila :-).
V našem E-booku jsme si pro Vás připravili ještě jeden takový bonus a tím je velmi obsáhlý a podrobně vypracovaný článek na téma , , Redukce tělesné hmotnosti'', ve kterém se dočtete jak přesně si spočítat svůj denní kalorický výdej. Budete si umět spočítat denní příjem kalorií a spoustu dalších potřebných věcí a informací pro svůj zdravý a vyvážený život.

Buďte fit se Sport Diary.