11 hodnocení

Sportovní diář SPORT DIARY 2020

Sportovní diář - Sport Diary 2020
Nový sportovní diář na rok 2020
Tuhá knižní vazba s gumičkou na uzavření
Gumička na propisku, vnitřní bílý papír 70g/m2
Formát A5 - 15x21cm
Praktické plánování dvou dnů na jedné straně
Měsíční shrnutí, týdenní shrnutí, zdravé recepty
Motivační článek

Skladem
Kód: 428
Značka: Sport Diary
249 Kč
Kategorie: E-SHOP

Sportovní diář SportDiary, je určen pro všechny sportovce a sportovkyně, ať už profesionální, neprofesionální, nebo rekreační. Pro každého, kdo se rozhodl sportovat, nebo by rád začal a potřebuje nastartovat a motivovat. Sportdiary uvítá každý, kdo se zajímá o zdravý životní styl a věci s ním spojené. Náš sportovní diář nerozlišuje věkové kategorie, je zkrátka pro všechny!

- Sportovní diáře sportdiary, se na trhu objevili již v roce 2014, kdy se odstartoval prodej prvního vydání, sportdiary 2015. Sportdiary byl první a jediný produkt svého druhu na česko-slovenském trhu a ukázal se, jako originální, zajímavý a přínosný produkt pro široké spektrum lidí. V roce 2015, se spustil prodej druhého vydání, sportdiary 2016, který oproti prvnímu ročníku 2015 udělal obrovský pokrok, jak v obsahu diáře, tak v praktičnosti plánování, a také v kvalitě provedení, kdy se výrazně zmenšila tloušťka a celkové rozměry diáře. Tím upevnil svou pozici na trhu a ukázal se jako kvalitní produkt plný zajímavých a přínosných informací od profesionálů z odvětví sportu a zdravého životního stylu. Další ročníky pokračovaly ve stejném stylu, jako ročník 2016 a letos jsme již pět let na trhu.


- Letošní vydání sportdiary 2020, si ponechal šikovné uspořádání stran z minulých ročníků. I letos jsou na jedné straně diáře dva dny k plánování a díky tomuto osvědčenému grafickému řešení, je diář přehlednější, má méně stran a tedy i kompaktnější rozměry.
- Celý diář je česko-slovenský, proto v něm najdete dny, měsíce, svátky a jmeniny obou zemí.
- Strany jsou hezky a prakticky rozděleny na klasickou plánovací část a část pro sportovní aktivity, což zaručuje skvělou přehlednost v diáři.
- Aktivity každého dne jsou zakončeny políčkem pro aktuální váhu a celkové spálené kalorie.
- Na konci každého týdne na vás letos čeká nově další prostor pro poznámky, který jsme nazvali Týdenní shrnutí. Máte tak ještě větší prostor pro své záznamy a přehlednou kontrolu svých sportovních výkonů.
- Měsíční shrnutí jsou letos všechny připraveny hned na začátku diáře a máte každý měsív vedle sebe. Jsou rozdělené po šesti měsících na dvou list, takže krásně vidíte své pokroky po měsíci, čtvrt roce, půl roce a podobně.
- V našem sportovním diáři si letos můžete přečíst motivační článek od zakladatele a autora Sportdiary.
-I letos v našem sportovním diáři najdete zdravé recepty, tentokrát od známé foodblogerky Gabriely Pospíšilové @gabivkuchyni.

Je spousta věcí, které ve sportdiary můžete najít, které díky sportdiary můžete získat a které vám udělají radost. Sportdiary je skvělý partner pro Váš soukromý, pracovní a hlavně sportovní život!
Sportdiary je výborný tip na vánoční dárek a to pro každého.