sport diary

Sport Diary je speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností. Neobyčejnost Sport Diary tkví nejen v tom, že je vyráběn ve dvou variantách (dámské a pánské) lišící se barevností, designem a informacemi, ale zejména v unikátnosti svého obsahu, jehož kvalita a vůbec přítomnost v tomto typu produktu je napříč evropským trhem zcela ojedinělá.

Po úspěšném prvním vydání sportovních diářů Sport Diary 2015 (které se začalo prodávat v druhé polovině roku 2014) se odstartoval vývoj nového a ještě obsáhlejšího vydání sportovních diářů pro rok 2016 a následně pro rok 2017. Nové ročníky Sport Diary se poučily z hlavních nedostatků svého předchůdce. Díky tomu jsou vydání hubenější o více než polovinu výtisku 2015, což jistě ocení dámy při každodenním nošení diáře v příruční kabelce. Mezi další vítané změny patří tvrdá obálka, knižní vazba s gumičkou a čistě bílý vnitřní papír.

Stejně jako minulé ročníky Sport Diary je i vydání pro rok 2020 tvořeno z klasické plánovací části (pracovní schůzky, soukromé věci atd.) a z části pro vedení záznamů o sportovních aktivitách, evidenci sportovních výkonů, rekordů, pocitů z tréninků apod.

Své sportovní výkony máte možnost shrnout vždy na konci týdne a udělat si tak týdenní přehled. Měsíční shrnutí (kde si zapisujete svou váhu, míry, rekordy, splněné cíle a další) jsou letos všechny na jednom místě, hned na začátku diáře. Díky této novince máte shrnutí všech měsíců u sebe a můžete krasně porovnávat výkony, výsledky a vidíte své pokroky přehledně na jednom místě.
Díky Sport Diary tak konečně uvidíte své velké, ale i malé úspěchy, které Vás dále motivují dosáhnout vytouženého cíle. Sport Diary je tu pro Vás nejen jako podpora a motivace, ale i jako Váš rádce ukazující možnosti, které ve sportu, stravě a obecně zdravém životním stylu existují. Sport Diary se tak okamžitě stane Vaším pomyslným sparing partnerem na cestě za vysněným cílem!