sport diary

Sport Diary je speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností. Neobyčejnost Sport Diary tkví nejen v tom, že je vyráběn ve dvou variantách (dámské a pánské) lišící se barevností, designem a informacemi, ale zejména v unikátnosti svého obsahu, jehož kvalita a vůbec přítomnost v tomto typu produktu je napříč evropským trhem zcela ojedinělá.

Po úspěšném prvním vydání sportovních diářů Sport Diary 2015 (které se začalo prodávat v druhé polovině roku 2014) se odstartoval vývoj nového a ještě obsáhlejšího vydání sportovních diářů pro rok 2016. Nový ročník Sport Diary se poučil z hlavních nedostatků svého předchůdce. Díky tomu je letošní vydání hubenější o více než polovinu loňského výtisku, což jistě ocení dámy při každodenním nošení diáře v příruční kabelce. Mezi další vítané změny patří tvrdá obálka, plně šitá vazba (V8) a čistě bílý vnitřní papír.

Stejně jako loňský ročník Sport Diary je i vydání pro rok 2016 tvořeno z klasické plánovací části (pracovní schůzky, soukromé věci atd.) a z části pro vedení záznamů o sportovních aktivitách, evidenci sportovních výkonů, rekordů, pocitů z tréninků apod. Avšak pro rok 2016 byl sportovní diář rozšířen o velké množství informací, rad a tipů ze sportu, pohybu, zdraví, stravy a sportovní výživy! Diář Vám tak nabízí mnoho zajímavých článků od známých, ale i méně známých sportovců, trenérů a výživových poradců, kteří jsou špičkou a profesionály ve svém oboru.

Sport Diary 2016 svým obsahem navazuje na minulý ročník, který byl z veliké části věnován zdravému životnímu stylu a specifickým cílům ve výživě člověka. Hlavní obsahová část Sport Diary 2015 byla zaměřena na redukci hmotnosti (dámské vydání) a nabírání svalové hmoty (pánské vydání). Proto byly jako hlavní téma ročníku 2016 zvoleny doplňky stravy, které ke zmíněným cílům dokážou někdy velmi výrazně sportující a běžnou populaci přiblížit. Díky Sport Diary 2016 se dozvíte zajímavé novinky o proteinech, gainerech, BCAA, kreatinu a látkách podporující spalování tuků. Každý z uvedených doplňků byl také podroben kritickému pohledu odborných studií a výzkumů, na základě kterých byla vytvořena praktická doporučení pro zlepšení sportovní výkonnosti, podpoře redukce tuků a v neposlední řadě k nárůstu svalové hmoty. Sport Diary 2016 Vám tedy nabízí jedinečnou šanci získat zajímavé informace založené na relevantních poznatcích a nikoliv marketingových a velmi často nepravdivých tvrzeních samotných výrobců!

V letošním ročníku se také můžete nově těšit na rozhovory se známými osobnostmi (ženy jistě ocení rozhovor s nutričním expertem Ing. Petrem Havlíčkem), upravíte si svůj tréninkový plán dle našich rad a vybraných cviků, případně si uvaříte zdravé, výživné a chuťově výtečné jídlo z našich receptů. Tyto recepty byly navíc vytvořeny pro aktuálně nejžádanější stravovací styly – paleo, raw a fitness!

Své sportovní výkony máte možnost shrnout vždy na konci měsíce (kde si zapisujete svou váhu, míry, rekordy, splněné cíle a další) a můžete si ihned stanovit cíle na měsíc následující. Díky Sport Diary konečně uvidíte své velké, ale i malé úspěchy, které Vás dále motivují dosáhnout vytouženého cíle. Sport Diary je tu pro Vás nejen jako podpora a motivace, ale i jako Váš rádce ukazující možnosti, které ve sportu, stravě a obecně zdravém životním stylu existují. Sport Diary se tak okamžitě stane Vaším pomyslným sparing partnerem na cestě za vysněným cílem!