sport diary

Sport Diary je speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností. Neobyčejnost Sport Diary tkví nejen v tom, že je vyráběn ve dvou variantách (dámské a pánské) lišící se barevností, designem a informacemi, ale zejména v unikátnosti svého obsahu, jehož kvalita a vůbec přítomnost v tomto typu produktu je napříč evropským trhem zcela ojedinělá.

Po úspěšném prvním vydání sportovních diářů Sport Diary 2015 (které se začalo prodávat v druhé polovině roku 2014) se odstartoval vývoj nového a ještě obsáhlejšího vydání sportovních diářů pro rok 2016. Nový ročník Sport Diary se poučil z hlavních nedostatků svého předchůdce. Díky tomu je letošní vydání hubenější o více než polovinu loňského výtisku, což jistě ocení dámy při každodenním nošení diáře v příruční kabelce. Mezi další vítané změny patří tvrdá obálka, plně šitá vazba (V8) a čistě bílý vnitřní papír.

Stejně jako loňský ročník Sport Diary je i vydání pro rok 2016 tvořeno z klasické plánovací části (pracovní schůzky, soukromé věci atd.) a z části pro vedení záznamů o sportovních aktivitách, evidenci sportovních výkonů, rekordů, pocitů z tréninků apod. Avšak pro rok 2016 byl sportovní diář rozšířen o velké množství informací, rad a tipů ze sportu, pohybu, zdraví, stravy a sportovní výživy! Diář Vám tak nabízí mnoho zajímavých článků od známých, ale i méně známých sportovců, trenérů a výživových poradců, kteří jsou špičkou a profesionály ve svém oboru.

Sport Diary 2016 svým obsahem navazuje na minulý ročník, který byl z veliké části věnován zdravému životnímu stylu a specifickým cílům ve výživě člověka. Hlavní obsahová část Sport Diary 2015 byla zaměřena na redukci hmotnosti (dámské vydání) a nabírání svalové hmoty (pánské vydání). Proto byly jako hlavní téma ročníku 2016 zvoleny doplňky stravy, které ke zmíněným cílům dokážou někdy velmi výrazně sportující a běžnou populaci přiblížit. Díky Sport Diary 2016 se dozvíte zajímavé novinky o proteinech, gainerech, BCAA, kreatinu a látkách podporující spalování tuků. Každý z uvedených doplňků byl také podroben kritickému pohledu odborných studií a výzkumů, na základě kterých byla vytvořena praktická doporučení pro zlepšení sportovní výkonnosti, podpoře redukce tuků a v neposlední řadě k nárůstu svalové hmoty. Sport Diary 2016 Vám tedy nabízí jedinečnou šanci získat zajímavé informace založené na relevantních poznatcích a nikoliv marketingových a velmi často nepravdivých tvrzeních samotných výrobců!

V letošním ročníku se také můžete nově těšit na rozhovory se známými osobnostmi (ženy jistě ocení rozhovor s nutričním expertem Ing. Petrem Havlíčkem), upravíte si svůj tréninkový plán dle našich rad a vybraných cviků, případně si uvaříte zdravé, výživné a chuťově výtečné jídlo z našich receptů. Tyto recepty byly navíc vytvořeny pro aktuálně nejžádanější stravovací styly – paleo, raw a fitness!

Své sportovní výkony máte možnost shrnout vždy na konci měsíce (kde si zapisujete svou váhu, míry, rekordy, splněné cíle a další) a můžete si ihned stanovit cíle na měsíc následující. Díky Sport Diary konečně uvidíte své velké, ale i malé úspěchy, které Vás dále motivují dosáhnout vytouženého cíle. Sport Diary je tu pro Vás nejen jako podpora a motivace, ale i jako Váš rádce ukazující možnosti, které ve sportu, stravě a obecně zdravém životním stylu existují. Sport Diary se tak okamžitě stane Vaším pomyslným sparing partnerem na cestě za vysněným cílem!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.