sport diary

Sport Diary je speciální sportovní diář, který se může pyšnit svou originalitou a jedinečností. Neobyčejnost Sport Diary tkví nejen v tom, že je vyráběn ve dvou variantách (dámské a pánské) lišící se barevností, designem a informacemi, ale zejména v unikátnosti svého obsahu, jehož kvalita a vůbec přítomnost v tomto typu produktu je napříč evropským trhem zcela ojedinělá.

Po úspěšném prvním vydání sportovních diářů Sport Diary 2015 (které se začalo prodávat v druhé polovině roku 2014) se odstartoval vývoj nového a ještě obsáhlejšího vydání sportovních diářů pro rok 2016 a následně pro rok 2017. Nové ročníky Sport Diary se poučily z hlavních nedostatků svého předchůdce. Díky tomu jsou vydání hubenější o více než polovinu výtisku 2015, což jistě ocení dámy při každodenním nošení diáře v příruční kabelce. Mezi další vítané změny patří tvrdá obálka, knižní vazba s gumičkou a čistě bílý vnitřní papír.

Stejně jako minulé ročníky Sport Diary je i vydání pro rok 2020 tvořeno z klasické plánovací části (pracovní schůzky, soukromé věci atd.) a z části pro vedení záznamů o sportovních aktivitách, evidenci sportovních výkonů, rekordů, pocitů z tréninků apod.

Své sportovní výkony máte možnost shrnout vždy na konci týdne a udělat si tak týdenní přehled. Měsíční shrnutí (kde si zapisujete svou váhu, míry, rekordy, splněné cíle a další) jsou letos všechny na jednom místě, hned na začátku diáře. Díky této novince máte shrnutí všech měsíců u sebe a můžete krasně porovnávat výkony, výsledky a vidíte své pokroky přehledně na jednom místě.
Díky Sport Diary tak konečně uvidíte své velké, ale i malé úspěchy, které Vás dále motivují dosáhnout vytouženého cíle. Sport Diary je tu pro Vás nejen jako podpora a motivace, ale i jako Váš rádce ukazující možnosti, které ve sportu, stravě a obecně zdravém životním stylu existují. Sport Diary se tak okamžitě stane Vaším pomyslným sparing partnerem na cestě za vysněným cílem!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.